váš externí
IT servis

Dodávky SW a HW

Nedílnou součástí zabezpečení potřeb našich klientů v oblasti informačních technologií jsou, již zcela běžné, dodávky HW a SW. Ačkoliv tuto oblast dnes dokáže pokrýt „téměř každý“, snažíme se vyniknout nad konkurenci především v následujících oblastech:

Spolehlivost

Vždy se můžete maximálně spolehnout na naše informace a podklady. Námi zaslané nabídky jsou komplexní, bez dalších skrytých nákladů, a ceny jsou uváděny jako konečné. Jste vždy pravdivě informován o termínu dodání , a pokud nastane jakákoliv změna, neprodleně Vás informujeme a konzultujeme možné varianty řešení.

Kvalita a rychlost

Požadovanou nabídku vždy maximálně přizpůsobíme Vašim potřebám nejen cenou, ale i termínem dodání. Naše bezchybná logistika nám umožní téměř vždy dodržet termín dodání standardních objednávek, a to následující pracovní den. Reklamace vždy řešíme v nejkratším možném čase.

Nízké ceny

Kompletně přepracovaný systém obchodního oddělení Vám vždy poskytne maximum předprodejních i po-prodejních služeb bez navýšení cen. Mimo to Vám poskytneme komplexní servisní činnost, jako jsou instalace, změny konfigurací nebo analýzy stavů až po návrhy alternativních řešení.Realizaci dodávek zajišťuje naše obchodní oddělení, které dbá na 100% plnění uvedených bodů.V oblasti HW a SW jsme připraveni ke kompletnímu zajištění požadovaného sortimentu, abychom pro Vás byli jediným kontaktním místem, a to i v případě specifického sortimentu. Našimi hlavními partnery jsou:

HP

Kompletní portfolio Intelovských serverů, stanic, periférií, zálohování a aktivních síťových prvků. HP je naším hlavním partnerem, což dokazuje i dosažení statusu preferovaného partnera

IBM

Především osobní stanice, notebooky (LENOVO) a serverová řešení.

Microsoft

V oblasti software náš hlavní partner, na kterém jsou většinou postavena naše řešení.  

A další ... 

jako jsou například CA, Novell, Symantec, TRILINE, ACER, ASUS, Fujitsu-Siemens, Sony, Olympus, ....